Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi
Ken Rosenberg (4 mise) - písmeno L

The Party (Párty)
Máte za úkol zajet na loď, kde se pořádá párty. Ještě předtím se jdětě převléci. Místo, kde se můžete převléknout, je na mapě označeno modrým tričkem. Poté se vám na mapě objeví růžová tečka, která označuje tu loď, kde se koná párty. Tam poznáte všechna velká zvířata z Vice City. Nakonec zavezte jednu slečnu na místo, které je opět označeno růžovou tečkou.
Odměna: $100

Back Alley Braul (Rvačka v zapadlé ulici)
Nejprve jděte navštívit Kenta Paula do Klubu Malibu. Na mapě je označen růžovou tečkou. Kent Paul vás pošle za místním kuchařem. Zajeďte za ním a umlaťte ho k smrti. V animaci se seznámíte Lancem a kuchařovi přijdou na pomoc ještě další tři týpci. Můžete si to s nimi rozdat nebo utíkejte k autu a jeďte do Prodejny zbraní (na mapě označena značkou pistole). Tam se dozvíte jak nakupovat zbraně. Nakonec zajeďte k Hotelu Ocean Wiew.
Odměna: $200

Jury Fury (Vystrašení soudci)
Váš úkol je změnit názor dvou soudců. Hned na začátku uvidíte smrt jednoho opraváře. Vypadne z něj kladivo, které si vemte. Na mapě vidíte dvě žluté značky. To jsou dva soudci, které máte zastrašit. V obou případech máte rozmlátit jejich auta, ale samotné soudce nesmíte zabít, jinak bude mise neúspěšná.
Odměna: $400

Riot (Nepokoje)
Nejdřív se jděte převléknout (modré tričko na mapě). Pak jeďte na místo určení. Vyprovokujte bitku alespoň se čtyřmi dělníky, čímž zapříčiníte otevření brány. Zabijte hlídače a střelte do obou červených sudů. Pokud některý z náklaďáků nevybouchne, nastupte do něj a bourejte s ním tak dlouho dokud nezačne hořet.
Odměna: $1,000

Avery Carrington (3 mise) - písmeno A

Čtyři pilíře
Nejprve si sjeďte pro nový ohoz (na mapě označen modrým tričkem). Poté se vydejte do golfového klubu na nedalekém ostrově. Dovnitř můžete pouze beze zbraní, takže jste odkázáni na golfovou hůl, kterou dostanete pokaždé když nastoupíte do golfového vozíku. Přijďte vozíkem na místo určení zbijte strážce, nastupte do vozíku a jeďte za hledaným. Chvíli bude kroužit po golfovém hřišti a jde ho docela snadno shodit do vody. Pokud se vám to nepovede a bude se snažit ujet vám autem, vrážejte do něj tak dlouho, dokud nevystoupí a pak ho jednoduše zabijte.
Odměna: $500

Demolition man (Ničitelé)
Pomocí RC modelu vrtulníku máte rozmístit čtyři bomby blízké budově. Po rozhovoru zajeďte k nedaleké dodávce s nápisem Top Fun a nastupte do ní. Dozvíte se, jak ovládat vrtulník. První nálož máte dovézt do přízemí, druhou napravo od schodiště v prvním patře, třetí nalevo od schodiště ve druhém patře a poslední za schodiště ve třetím patře. Jakmile dělníci uvidí, že vozíte do budovy nálože budou na vás útočit, ale díky rotující vrtuli není problém se jich zbavit.
Odměna: $1,000

Dva jednou ranou
Zajeďte si do Malé Havany pro kubánský oblek. Váš úkol je zabít vůdce Haiťanů. Zrovna se koná pohřeb. Nejlepší metodou je připlížit se zezadu a zabít vůdce dřív, než si vás všimnou. Jestli se vám to nepovede, není nic ztraceno. Vůdce sice nasedne do auta a bude se snažit uprchnout, ale pokud rychle seženete auto, není problém ho dohonit, vystrnadit z auta a zastřelit.
Odměna: $2,500

Colonel Cortez (5 misí) - písmeno C

Falešná svině
Máte za úkol zrasit jednoho chlápka motorovou pilou. Jeďte na místo určení a po animaci zabijte dva hlídače. Po další animaci nasedněte na nejbližší dopravní prostředek, abyste se dostali před prchající osobu. Vystupte z auta, počkejte si na něj a až bude u vás, zabijte ho.
Odměna: $250

Přestřelka
Váš úkol je získat nějakou vzácnou technologii od jednoho kurýra, se kterým se máte setkat v nákupním centru. Zajeďte tam, vyjděte po eskalátoru a prohlédněte si animaci. Pak seběhněte po eskalátoru. Pokud při tom budete sprintovat, přeskočíte poldy, kteří jdou k vám nahoru. Jestli ne, budete je muset pozabíjet. Co nejrychleji najděte slušně rychlé auto a vydejte se za prchajícím kurýrem. Je na motorce, takže je maličkost ho z ní shodit. Jestli je stále živý, přejeďte ho, seberte mu tu vzácnou technologii a dovezte ji Cortezovi.
Odměna: $500

Strážní Andělé
Jeďte na parkoviště pro zbraň, kterou vám připravil Cortez. Znovu se setkáte s Lancem a společně s ním jeďte na místo setkání. Máte chránit Diaze při jeho obchodu z kubáncema. Jakmile dojedete na místo setkání, vylezte po schodech na růžovou značku a až budou kubánci jevit známky násilí, všechny je postřílejte. Přijedou ještě asi čtyři auta. Lance i Diaz musí přežít, jinak bude mise neúspěšná. Nakonec musíte chytit ještě jednoho týpka, který ukradl Diazovi jeho peníze. Nasedněte na motorku, ze které byl sestřelen jeho kámoš (nezapomeňte sebrat samopal, který tam rovněž nechal) a když budete dost blízko uprchlíkovi, střílejte po něm, dokud ho netrefíte. Nakonec seberte aktovku a zavezte ji Diazovi.
Odměna: $1,000

Pane, ano pane!
Tato mise je tedy opravdu tvrdý oříšek. Máte ukrást tank, který projíždí městem, společně s několika vojenskými vozidly a hromadou vojáků. Je třeba postavit nějaké vozidlo před konvoj, skrýt se za ním a postřílet vojáky. Pro tyto účely byste rozhodně měli navštívit Ammunation. Jakmile budou všichni mrtví, řidiči tanku vylezou a zdrhnou. Nakonec je třeba dopravit tank na určené místo. Měli byste si ovšem pospíšit, protože policie a armáda se bude snažit tank zničit.
Odměna: $2,000

Všichni na palubu!
Cortez chce zmizet a potřebuje ochranku. Váš úkol je ochránit ho, dokud nevypluje z města. V průběhu mise budete muset zabíjet padouchy, kteří se vás budou snažit oddělat. Nejprve máte zničit osm pistolníků na člunech, poté si prostřílet cestu skrze několik člunů umě postavených pod jedním mostem. Padouši, kteří budou nabíhat ze spodních pater lodi můžete vklidu přenechat vašim kolegům, Cortezovým pistolníkům. Vy byste se měli soustředit spíš na čluny a taky na pár vrtulníků, které na vás v průběhu mise přiletí.
Odměna: $4,000

Ricardo Diaz (5 misí) - písmeno D

Honička
Tato mise patří mezi ty jednodušší. Vaším úkolem je sledovat jednoho zrádce do jeho úkrytu. Jeďte na označené místo. Hledaná osoba si vás všimne, takže běžte za ní, ale za žádnou cenu ji nezabíjejte. Poté, co přeběhnete po několika budovách seskočte na zem a pomocí skůtru vedle kontejneru sledujte auto na Prawn Island.
Odměna: $1,000

Phnom Penh '86
Následuje velmi zábavná střelba z vrtulníku. Váš kámoš Lance řídí vrtulník a vy přitom musíte vystřílet všechny zrůdy na Prawn Islandu. Pokud Lance někde zastaví a nechce letět dál, znamená to, že jste někoho opoměli zastřelit. Jakmile bude tato věc vyřízena, pustí vás Lance, ať si jdete po svých. Máte výbornou zbraň, takže vyčištění domu by pro vás měla být hračka. Pak už stačí jen sebrat kufřík na střeše.
Odměna: $1,000

Nejrychlejší loď
Tato mise už je trochu obtížnější. Máte ukradnout novou nejrychlejší loď, aby nebyl Diaz frustrovaný, že ta jeho je až ta druhá. Loď se nalézá v docích a kolem ní je dost nepřátel. Nejprve nejděte spínač (je v budově před lodí). Pak přiběhne ještě několik nepřátel a pak už zbývá jen nastoupit do lodi a dopravit ji k Diazovu sídlu.
Odměna: $4,000

Dodávka a Poptávka
Váš úkol je ujednat obchod s jednou lodí, která přijímá člun, který připluje jako první. Samozřejmě máte několik soupeřících člunů, ale ten váš je nejrychlejší, takže je to hračka. Cesta zpátky je o poznání obtížnější. Útočí na vás několik člunů a navíc jeden vrtulník. Vyplatí se mířit hlavně na střelce, až pak na řidiče.
Odměna: $10,000

Likvidace
Diaz se stal nebezpečným a a je třeba ho zabít dřív, než on zabije vás. Od Lance dostanete parádní zbraň (pokud zrovna vlastníte KRUGER, budete mít v té nové zbrani stejný počet nábojů). Během celé mise akorát střílíte po Diazově ochrance až nakonec odstraníte jeho samého. Nic, co by se nedalo zvládnout.
Odměna: $50,000

Kent Paul (1 mise) - písmeno K

Cela smrti
Vašeho kámoše Lance vězní na smetišti a je třeba ho zachránit. Ještě než zajdete do Klubu Malibu pro zadání úkolu si před klub přistavte rychlé auto, protože Lanceovo zdraví postupně klesá a vy ho musíte zachránit dříve, než zemře (pochopitelně). Jeďte tedy na místo činu a všechny postřílejte (ale rychle!!). Žádný univerzální návod bohužel neexistuje, musíte si to prostě párkrát vyzkoušet. Pak zajděte k Lanceovi a po animaci si vemte popelářské auto (je velmi odolné) a zavezte ho k nemocnici. Cestou vás budou prudit Diazovi lidi, proto to popelářské auto.
Odměna: NIC

Tommy Vercetti (3 mise) - písmeno V

Prohlídka
Tentokrát máte zajet do obchodního centra a rozbít výlohy několika obchodům. Není na tom nic těžkého, protože v jednom z nich se můžete převléknout, čímž se zbavíte dvou hvězdiček hledanosti. Jakmile rozbijete všechny výlohy, zmizí vám veškerá hledanost.
Odměna: $2,000

Barová rvačka
Jeden klub nechce platit a je třeba domluvit jeho majiteli. Nejprve zajeďte k tomu klubu (jako auto zvolte Sentinel, aby se do něj mimo vás vešli ještě dva lidi) a autem přejeďte ochranku. Pak si promluvte s majitelem klubu a ten vás pošle ať si to vyřídíte s jeho ochrankou, která sídlí nedaleko. Zajeďte tam a všechny postřílejte (kámoši vám pomůžou). Poté, co ujedou ještě dva motorkáři, nasedněte do auta (kámoše už nepotřebujete) a přejeďte autem uprchlíky na motorkách.
Odměna: $4,000

Země policajtů
Vaším úkolem je odpálit bombu v obchodním centru, které je ale střeženo hromadou policajtů. Nejdříve tedy získejte hledanost (ideálně 2 hvězdičky) a nalákejte dva policajty do pasti (růžový čtvereček na mapě). Převléknete se do policejního a pak už můžete v klidu dojet do obchodního centra a odpálit tam bombu. Pak se vraťte do vašeho sídla. Pokud se chcete zbavit pěti hvězdiček, které obdržíte, seberte jednu hvězdičku blízko východu z centra a pokuste se zajet do sprejovny.

Odměna: $10,000

Vedlejší mise
Mise po telefonu (5 misí) - obrázek telefonu

Road kill (Smrt na silnici)
Tentokrát se stačí zbavit jednoho chlápka, který rotváží pizzu. Vemte si nějaké dostatečně rychlé auto a vydejte se za ním. Pokud do něj narazíte dostatečnou rychlostí, zabijete ho ihned. Pokud ne, můžete ho ještě dodatečně přejet.
Odměna: $200

Waste the wife (Odstranění ženy)
Opět jednoduchý úkol. Máte odstranit jednu ženu, ale pouze a jedině pomocí vašeho dopravního prostředku. Takže do ní bourejte, dokud její auto nezačne hořet.
Odměna: $2,000

Autocide (Smrtelný úraz)
V této misi máte zabít sedm členů gangu. Máte na to devět minut. Pokud víte, co dělat, bohatě to stačí. Nejprve si zajděte pro zbraně (pušku s dalekohledem a samopal). Nasedněte na motorku a jeďte k prvnímu cíli. Na toho stačí zazoomovat a vystřelit. Druhý člen gangu sedí v autě a mohl by snadno utéct. Nejvhodnější místo je střecha protějšího domu, na kterou se dostanete po schodišti v postranní uličce. Třetí cíl jsou dva členové gangu sedící opět v autě. Můžete je sestřelit ze schodiště nedalekého domu (tam začínala mise, kdy jste měli sledovat jednoho týpka na Prawn Island). Nejdřív sejměte řidiče, až pak spolujezdce. Předposlední cílem je gangster na lodi, kterého můžete jednoduše sestřelit z nejbližšího mostu. A poslední cíl se projíždí na motorce, takže neexiszuje nic jednoduššího, než přejet ho rychlým autem.
Odměna: $4,000

Check out and the Check in
Ještě před tím, než vejdete do budovy letiště si schovejte auto, někde dále od letiště, aby vám pak nezmizelo. Zvedněte telefon a po animaci seberte sniperku vpravo za kytkou. Máte sledovat jednu ženu, zabít chlápka, se kterým bude mluvit a sebrat kufřík, který po něm zůstane. Stoupněte si tedy tak, aby se nenaplnil ukazatel vzdálenosti (pokud se naplní, uvidí vás = mise je v háji). Zastřelte toho chlapa více nalevo a seberte mu kufřík. Začne vás hledat policie a gangsteři. Pokud vám nezmizelo auto, které jste si přiravili před letištěm, musíte rychle nějaké sehnat. Snažte se zajet do nejbližší sprejovny, pak vás budou hledat už jenom gangsteři a je možné dojet bez větších problémů na určené místo.
Odměna: $8,000

Love Fist (3 mise) - obrázek lebky

Love Juice
Love Fist si chce dopřát drogy a vy jim je máte sehnat a dovézt. Sejděte se tedy s dealerem. Ten vás však podvede a pokusí se ujet na motorce. Shodit ho z ní ale není žádný problém.
Odměna: $2,000

Psycho Killer
Máte zabít úchyla, který obtěžuje Love Fist. Jezdí jako šílenec, takže stačí počkat až si sám rozmlátí auto a vyleze z něj. Pak ho jednoduše přejeďte. Druhá možnost je zablokovat mu cestu a zastřelit ho přímo v autě nebo ho z něj nejdřív vyhnat.
Odměna: $4,000

Publicity Tour
V autě, ve kterém vezete skupinu Love Fist, je bomba a než ji ti nerváci zneškodní, nesmíte jet příliš malou rychlostí, jinak vybuchne. Nejjednodušší cesta vede po hlavní silnici blízko řeky. Pokud pojedete přiměřenou rychlostí, bude bomba deaktivována ještě než dorazíte do přístavu.
Odměna: $8,000

Big Mitch Baker (3 mise)

Alloy Wheels of Steal
Tentokrát máte za úkol vyhrát bohapustý závod. Není na tom nic těžkého, takže byste ho měli bez větších problémů zvlánout.
Odměna: $1,000

Messing with the Man
Máte ukázat svoje schopnosti tím, že do dvou minut naplníte chaos-meter. S ukazatelem vám stoupne i hledanost, zakže bacha. Nejrychlejším způsobem je ničení aut (nějakou hodně dobrou zbraní - obchod nedaleko), jinak to snad ani nestihnete.
Odměna: $2,000

Hog Tied
Váš šéf přišel o motorku a vy mu ji máte vrátit zpět. Jeho Angel se nachází na dvorku jednoho domu. Na střechu se dostanete přeskočením pomocí schodiště (je to i bonusový skok) naproti Ammunation. Poté zlikvidujte dva strážce a pak i ostatní, kteří přiběhnou po schodech. Motorku najdete snadno, ale jestli budete jezdit příliš pomalu, každý vás z ní shodí. Ven se dostanete přeskočením zdi za rohem. Mimochodem - za stoly, do kterých pravděpodobně skočíte, jsou molotovy.
Odměna: $4,000

Umberto Robina (4 mise) - podivný znak na modrém pozadí

Stunt Boat Challenge
Máte projet všemi checkpointy v časovém limitu. Závod se koná na vodě (řídíte člun). K této misi neexistuje žádný univerzální návod. Prostě si to párkrát vyzkoušejte, dokud se vám to nepovede.
Odměna: $1,000

Cannon Fodder
Před touto misí byste si měli sehnat mějakou zbraň. Nejdřív sežeňte nějaké auto pro čtyři lidi. Přijeďte na růžovou značku a zavezte kubánce do bitky. Pokud k tomu máte palebnou sílu, střílejte do auta před haiťanama, dokud navybuchne. Pokud ne, všechny je postřílejte "ručně". Po animaci seberte odstřelovací pušku a sejměte snipera. Pak postřílejte zbytek haiťanů, kteří vám stojí v cestě. Po další animaci se otočte a postřílejte tři haiťany za váma pár před váma, dokud nezačne nad dodávkou vedle vás blikat růžová šipka. Nastupte do dodávky a dovezte ji zpátky do baru.
Odměna: $2,000

Naval Engagement
Zajeďte k Ricovi a ten vás zaveze k domku, plnému haiťanů. Postřílejte všechny na lodích a pokud to bude málo, zničte i lodě samotné. Poté, co vás Rico vysadí, pokropte zbytek u vily a seberte tři kufříky. Teď vám jde mimo haiťanů v patách i policie, ale naštestí se vila nachází nedaleko té vaší. Na střeše máte vrtulník, pomocí kterého můžete zdrhnout.
Odměna: $4,000

Trojan Voodoo
Tato mise vám nebude zadána dříve než splníte všechny tři mise pro Auntie Poulet
Nejprve si opatřte haiťanské auto (Voodoo). Jestli nevíte, které to je, stojí vždycky před domkem Auntie Poulet. Nastupte tedy se svým kámošem do něj a jeďte na místo setkání s ostatními kubánci a odtud do areálu továrny, kterou máte zničit. Položte tři nálože na označená místa. Časovač detonátoru se spustí už po položení první z nich. Nejprve tedy vyčistěte budovu a nálože poté pokládejte od shora. Pak běžte co nejrychleji na schodiště po pravé straně od brány, odtud na střechu a pokud to stihnete, bomba bouchne. Pokud ne, časovač bude zastaven a mise nesplněna.
Odměna: $10,000

Auntie Poulet (3 mise) - Little Haiti

Juju Scramble
Poměrně jednoduchý úkol. Máte sebrat tři kufříky. Ale tyto kufříky jsou chráněny policií a jednotkami SWAT. Celá mise se dá ale docela v pohodě "vyběhat" (mě to tak teda vyšlo).
Odměna: $1,000

Bombs Away
Nasedněte do dodávky Top Fun. Máte k dispozici tři letadla. Každé z nich má nekonečné množství bomb. Váš úkol je zničit čluny kubánců. Vzlétnete držením šipky nahoru a šestky (stoupání), devítkou naopak klesáte. Pokud máte problémy s mířením, napodobte nálety ve válečných filmech. Před cílem začněte klesat a těsně před střetnutím pusťtě bombu a zase stoupejte.
Odměna: $2,000

Dirty Lickin's
Dostanete sniperku, se kterou máte obrátit stav bitky mezi kubánci a haiťany. Nejlepší pozice je na střeše domu. Vylezete na něj po schodišti, pod kterým je i pilulka, pomocí které se zpomalí čas. Bez ní je to opravdu nadlidský úkol. Nábojů nemáte moc, takže dbejte na to, aby každá střela našla cíl. Kubáncům přijede několik posil. Pokud je všechny postřílíte a alespoň jeden Haiťan zůstane živý, bude mise splněna.
Odměna: $5,000

Phil Cassidy (2 mise) - písmeno P

Gun Runner
Máte získat zbranně od čtyř zbraňových dealerů. Ti jezdí po Vice City s ozbrojeným doprovodem. Stačí zničit dané auto (např. střelbou z motorky) a sebrat zbraň. Navíc za vámi bude jezdit ochranka se samopaly, ale na skútrech (ha ha ha), takže vám žádné větší problémy pravděpodobně nenadělají.
Odměna: $2,000

BoomShine Saigon
Phil si utrhne ruku při hraní s výbušninami a vy ho musíte zavézt do nemocnice. Celá situace je ztížená tím, že se obraz kýve ze strany na stranu. Raději se řiďte instinktem a nesnažte se orientovat podle toho, jak se obtaz natáčí. Po příjezdu do nemocnice vám ale Phil řekne, že do nemocnice nechce, takže vám nezbývá nic jiného než zavést Phila jinam. Naštěstí to není daleko, takže není problém to stihnout.
Odměna: 5,000

U Phila si nyní můžete koupit těžký kulomet, rotačák, raketomet a granáty s dálkovým ovládáním (ceny jsou pěkně mastné) Autor:Mixx
Navštivte domovskou stránku autora.
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one