Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi
Asi není třeba na tuto hru uvádět podrobný návod, protože je natolik intuitivní, že přesně víte, kam jít dál, ale možná máte problém najít všechny kartičky, aby se Vám zobrazila ta poslední.

HOGWARTS MAINS ENTRANCE (1) (název úrovně)
1. ALBUS DUMBLEDORE (jméno kouzelníka na kartičce)
Dostanete jí od bratrů Wesleowých po sesbírání prvních 25 fazolek.

FLYING LESSON (1)
2. MERLIN
Najdete ji při cvičném létání na koštěti ve vitráži nahoře na hradě. Vletíte dovnitř a barevné okno se odklopí. Jsou tam ještě i nějaké fazolky.

WINGARDIUM LEVIOSA (2)
3. TILLY TOKE
Hermiona Vás zavede do jedné místnosti a nechá Vás hledat dvě tajné chodby. Musíte střelit na brnění, aby se otevřela tajná komnata s touto kartou.

4. BURDOCK MULDOON
Venku na ochozu jít doprava. Tam zvednout kostku a položit ji na podstavec. Otevře se tajná chodba. Musí se střelit na zrcadlo a projít jím. Pak vyskákat nahoru. Jsou tam 3 truhly a v jedné z nich je karta. Uprostřed je kruhový otvor s hvězdou. Potom skočit dolů.

SECOND FLOOR LANDING (3)
5. ADALBERT WAFFLING
Hned na začátku úrovně je vlevo nahoře zrcadlo. Musíte vyskákat po policích nahoru a do zrcadla střelit. (Jde to špatně, musíte najít správný úhel). Vevnitř najdete tajnou komoru, kde je další karta.

6. URIC THE ODDPALL
Uprostřed kulaté chodby na Vás vyrazí protiva, musíte s ním zápasit. Po vítězství, jdete dolů po schodech, kde ze zdi vystoupí Wesleovi a dají Vám další kartu.

7. DERWENT SHIMPLING
V hradu, kde chodíte na lekce kouzel je pod jedněmi schody zrcadlo. Střelit do něj a v něm je další tajná chodba s kartou.

HOGWARTS GROUNDS (2)
8. GODRIC GRIFFINDOR
Půjdete ke skleníku. Vlevo vedle něj je truhla. Než k ní dojdete, vyjedou ze země Wesleowi a dají Vám další kartu.

9. CORNELIUS AGRIPPA
Napravo vedle skleníku vzadu, střelit na zeď, otevře se tajná chodba, kde jsou dvě sochy koní. Střelit na každého z nich a objeví se další karta.

HERBOLOGY CLASS (1)
10. NEWT SCAMANDER
V místnosti se stromem uprostřed, střelit do každé knihovny(celkem 4) za nimi ještě "Flipendo". Strom sjede dolů a otevře tajnou část, kde po znehybnění trpaslíků se objeví další karta.

INCENDIO CHALLENGE (1)
11. EDGAR STROUGLER
V bludišti u masožravých kytek, musíte jít pořád doleva. Tam je vzadu výstupek po kterém se dostanete nahoru na živý plot. Přeskákat na druhou stranu, kde je truhla s další kartou.

FOREST EDGE (2)
12. HERPO THE FOUL
Když se dostanete až úplně nahoru, kde jsou vedle sebe tři třaskaví skvorejši, je třeba je všechny sestřelit a potom se otevře výstupek na straně, po kterém se dostanete nahoru ke kulatým rostlinám. Za nimi je jeskyně s další kartou.

13. BOWMAN WRIGHT
Než dojdete ke 3 skvorejšům, tak vlevo za kulatýma rostlinama je truhla. Vlevo vedle truhly je vchod do jeskyně Musíte projít až dozadu k vodopádu. Zde je další karta.

FIRE SEEDS CAVES (2)
14. MORGAN LE FAY
Když projdete jeskyněmi až do místa, kde musíte sestřelit strom přes vodu k vodopádu, aby jste se dostali dál. Skočte napřed vlevo dolů. Dostanete se do tajné chodby, kde je další karta.

15. SALAZAR SLYTHERIN
Tuto kartu dostanete od Hagrida za získání kolekce "fire seeds".

HOGWARTS MAIN ENTRANCE (1)
16. BERTIE BOTT
Musíte jít v hradu na chodbě do jedné místnosti, kde z krbu vyjdou Wesleowi a dají Vám další kartu.

LUMOS CHALLENGE (1)
17. CASSANDRA VABLATSKY
Přeskáčete most z lumos, přes dlouhou chodbu, kde na konce je opět barevná kulatá vitráž. Vevnitř je další karta.

SECOND FLOOR LANDING (2)
18. IGNATIA WILDSMITH
Tuto kartu dostanete od Wesleowých nahoře na chodbě vystoupí z obrazu, na kterém je člověk v červeném turbanu.

19. GIFFORD OLLERTON
Než půjdete na hodinu ke Snapeovi, tak napravo pod schody (dole v hale) je truhla s další kartou.

POTTIONS LESSON (1)
20. ELLADORA KETTERIDGE
Po lítacích kamenech nahoru, v prvním patře je mříž, která se otevře střelením na "flipendo", za ní je chodba s další kartou.

POTTIONS CHALLENGE (1)
21. HENGIST OF WOODCROFT
V místnostech, kde chodí strašidlo je třeba chodit za ním. Dostanete se do další části, kde je strašidlo znovu. Zde najdete sochu koně, na níž vystřelíte a jste v další tajné chodbě s kartou.

SNEAK UP TO THE TOWER (1)
22. HELGA HUFFLEPUFF
Když skáčete nahoru po žlutých lumoz, v jedné části uvidíte pod sebou modrý koberec a na zdi obraz. Skočíte dolu a je tam truhla s kartou.

SNEAK DOWN FROM THE TOWER (1)
23. ROWENA RAVENCLAW
Když úspěšně projdete celou úroveň s Filchem, půjdete za bratry Wesleovými do podzemí, musíte k nim přistoupit do výtahu a tam dostanete další kartičku. Potom zase vyjedete nahoru.

THE FORBIDDEN CORRIDOR (1)
24. RODERICK PLUMPTON
Poslední kartu najdete hned na začátku v podzemí. Napravo je knížka na ukládání a vlevo truhla s touto kartou.

Teď už máte všech 24 kartiček, až zabijete Lorda Voldemorta, dostanete poslední 25.
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one