Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi
Mise 2 - pasažér 1 až 5
Tom se vrací do svého normálního taxíkářského života, těchto pět úkolů je velmi jednoduchých, musíte pouze dovést své zákazník

Mise 1 - Nabídka, která se neodmítá
Musíte setřást gangstery a poté je dovézt k Salieriho baru. Gangstery setřesete kličkováním v ulicích, brzy vás takto ztratí a vy pak jen hurá do baru, kde vám mafiáni poděkují za záchranu krku a dají vám peníze na opravu taxíku.

Mise 2 - přestávka
A zde se trochu zapotíte. Po shlédnutí intra, ve kterém vám rozmlátí Morelovi chlapci auto, vás čeká běh úzkými uličkami, ve kterých se lehce dezorientujete. Běžte podle zelených šipek a občas udělejte úkrok, hlavně když do vás budou střílet. Doběhněte k Salieriho baru a vychutnejte si intro.

Mise 3 - Molotov párty
Musíte dojet se svým parťákem Samem k Salieriho baru. Až tam budete, nechoďte na plácek s auty zadem, jděte předem. Musíte se však zbavit hlídače. Provedete to tak, že ho jednoduše přejedete autem, aby nezavolal posily. První auto pak rozmlátíte baseballovou pálkou a na druhé a třetí auto použijete Molotov koktejl. Až auta zničíte otevřete garáž a odjeďte s autem v něm.

Mise 4 - Běžná rutina
Musíte vybrat od jednotlivých lidí výpalné za ochranu. Dojeďte tedy do všech budov a vyberte výpalné. Až se dostanete ke Clarkovu hotelu za městem tam shlédněte intro.Musíte Pauliho osvobodit. Jděte k autu a rostřílejte gumu(dokud neupadne),za barákem zastřelte psa a vylezte po bednách nahoru na balkón na proti v pokoji seberte tomsn a prostřílejte se až k Paulimu (kryjte se cestou po schodech dolů a nezapomeňte si brát zásobníky a pistole od mrtvol). Až se k němu dostanete, vychutnejte si další intro a hurá dál. Když Pauliho odvádíte k autu, vyběhne nějakej úchyl a má v ruce kufřík s výpalným. Míří na vás pistolí, takže ho necháte odejít Připravte si pistoli když výdete ven tak tam bude stát u auta. V momentě, kdy začne zloduch nabíjet, neváhejte a střílejte, dokud nezemře. Pak si vemte výpalné.

Mise 5- Fairplay
Nyní je před vámi dlouhá mise FairPlay odehrávající se na závodním okruhu daleko za městem. Dostanete za úkol trochu upravit auto evropského šampióna. Jeďte tedy na okruh daleko za městem, kde si promluvte s hlídačem a jeďte s ním ke garážím, kde nastupte do závoďáku.S autem dojeďte k Lucasi Bertonemu za mostem a ten auto trochu upraví.Nyní dovezte auto zpět na okruh (poškození se vám odstraní), ale stejně jeďte opatrně !!! Auto pak zaparkujte zpět do garáže na okruhu. Nyní se navraťte do Salieriho baru. Ráno přijdete do baru a Don Salieri vám volá, že jejich závodníkovi na kterého si všichni vsadili někdo zlomil ruku. Máte tedy před sebou nelehký úkol, a to sice zajet na okruhu na prvním místě(kosek za začátkem je zabarykádovaná skratka vjeďte do ní až z ní budete vyjíždět tak mačkejte 0 vyhodí vás to kousek před cíl.Až závod vyhrajete, vychutnejte si vítězný filmeček a pokračujte do další mise.

Mise 7 - Sára
Když přijdete ráno do baru, barman Luigi vás požádá, jestli byste nedoprovodili jeho dceru Sáru domů, protože jí prý minule otravovali nějací neřádi. Vám nic jiného nezbývá a tak jdete. Jen co si se Sárou trochu pokecáte, dojdete do uličky, kde na vás čekají ti chuligáni. Musíte je zmlátit(na proti garáži je prkno které si můžete vzít jako baesbolovou pálku.Až je všechny zmlátíte - a že jich tam teda je - Sára vám poděkuje a pozve vás k sobě domů, aby vám ošetřila zranění. A jak se věci mají, zakoukáte se do sebe a už to jede. Nnyní si vychutnejte velmi povedené intro v posteli.

Mise 8-radši si zvykej
Doporučuji vám nechat Paulieho, ať zmlátí toho prvního v uličce a vy běžte za tím bíle oblečeným, nikoho si nevšímejte a stále za ním běžte. Prokličkujte mezi lotry, kteří mlátí bezbranného člověka a pořád následujte chlapa v bílém, dokud nevyběhnete po takových železných schodech a poté po chvilce zase neseskočíte za plotem dolů, zde ho přestaňte pronásledovat. Nyní už můžete střílet, postřílejte tedy chlapy napravo (3) a potom přiběhnou další, takže si berte zásobníky po mrtvých a miřte každému na hlavu (tam jsou nejzranitelnější, pak přiběhne Paulie, takže ho trochu kryte, ať vám neumře. Pak pokračujte úzkou uličkou v rohu, kde na vás čekají další, ty zabijte, až dokud se neprostřílíte ke dvěma posledním výrostkům, kteří se vás zaleknou, když zjistí, že jste Mafiáni a nasednou do auta a snaží se vám ujet. Rychle nasedněte do auta a jeďte za nimi. Nezapomeňte na Paulieho. Musíte je sledovat a narážet do nich, až se vybourají. Pak dostanete za úkol je zastřelit, ale na to Tom nemá nervy a tak to za něj udělá Paulie.

Mise 8 - Kněz ,Coura
Tato mise je velmi těžká. Musíte zabít šéfa hotelu, couru/prostitutku a sebrat dokumenty z ředitelovy kanceláře v hotelu a nakonec kancelář vyhodit do vzduchu. Běžte do třetího patra v hotelu a nevytahujte zbraň. Až uvidíte na chodbě hlídače, vytáhněte zbraň a napalte mu to přímo do zad. Dostanete z jeho mrtvoly brokovnici a s tou už se dá něco podniknout. Nyní běžte do posledního patra a schovejte se za roh chodby před ředitelovu kancelář. Počkejte, až vběhne ředitel do kanceláře a běžte za ním. V kanceláři zabijte jeho ochranku a pak ještě postřílejte další část ochranky, která za chvíli do kanceláře vběhne! Poté běžte najít lehkou dívku, je ve druhém patře v některých ze dveří napravo. Až vejdete do dveří, shlédněte malé intro.Pak se vraťte zpět do ředitelovy kanceláře, seberte dokumenty a kancl vyhoďte do vzduchu.

Vyskočíte z okna a octnete se na střeše nějaké budovy vedle hotelu a teď se teprve pořádně zapotíte. Přeskočte na římsu nalevo a vystoupejte po kovových schodech až nahoru, pak se dejte doleva,schovejte se za větrací šachtu počkejte tam dokud nevyběhnou policajti a zabte je. Poté jděte do dveří na proti přelezte přes římsu a běžte rovně, až se dostanete na další střechu, kde po vás bude střílet policista sniper, tak se hodně skrčujte. Počkejte až bude nabíjet a napalte mu to Coltem 1911 do kebule. Pak vám ještě doporučuji zabít policisty pod vámi, kteří tam přiběhli a běžte dál. Ješte si dejte pozor na policisty nahoře na střeše, kteří se tam objeví a mohou vás lehce zabít. Až dojdete ke dřevěnému lešení, vystoupejte po schodech nahoru a dostaňte se k žebříku. Tom nyní přeleze nad silnicí ve vysoké výšce na lešení kostela. Zde si ve věži kostela doplňte životy na 100 a pokračujte po schodech v kostele dolů. Podívejte se na pohřeb a připravte se na pořádnou akci. Čeká vás pořádná přestřelka mezi muži v kostele. Bacha na toho nahoře s Thompsnem, není vidět a má pekelně rychlej stroj. Doporučuji základní zbraň Colt 1911. Až je všechny postřílíte, přiběhnou tam dveřmi ještě borci s rychlejma brokárnama a ty sou fakt hustý. Musíte se hodně krýt. Až je zabijete, vyjděte ven z kostela a podívejte se na INTRO. ( ty poslední brokovničáře, co tam vběhnou jsem zabil tak, že jsem se schoval do výstupů vedle dveří - jsou na obou stranách - a pak jim to napálil přímo do zad.)

Mise 9 - Výlet do přírody
Musíte dojet s náklaďákem na takovou velkou farmu, kde na vás má čekat Sam. Sam tam však nečeká a vy musíte zkontrolovat, co se stalo. Zjistíte, že na farmu přijeli dříve, než vy Morelovi muži a Sama někde zašili. Vraťte se tedy zpět a postřílejte společně se svými pomocníky ty grázly. Pak se vraťte zpět ke stodole, kde váš parťák vypáčí vrata. Teď následuje přestřelka a vy se postupně prostřílejte až nahoru, kde najdete Sama. Vy u něj počkáte a váš parťák jde pro auto, abyste ho mohli dovézt k doktorovi. Teď k vám přijedou policajti, které musíte postřílet. Pak odvezete Sama do nemocnice. Cestou musíte ještě zničit tři auta, která za vámi postupně pojedou. Střílejte po řidičovi a pokud možno do hlavy, aby se auto vybouralo. A teď už můžete konečně k doktorovi. Nyní se s vámi váš parťák rozloučí a vy se stavte cestou do Salieriho baru za Lucasem B., dá vám za úkol varovat jednoho chlápka před policajtama a pak se vám odvděčí tím, že vás naučí krást jedno dost dobrý a rychlý auto - i když vzhled toho auta teda nic moc není. A vy ho pak pojedete ukrást jednomu chlápkovi v Oakwoodu. Až auto ukradnete, vraťte se do Salieriho baru.

Mise 10 - Omerta
Frank zradil. Musíte ho vypátrat a zabít. Zajeďte do čínský čtvrti a popovídejte si s tlusťochem, ten ale nic neví, tak jeďte za dalším zvědem, který stojí před nemocnicí. Ten vás pošle za Joem k mostu. Až dojedete za Joem, musíte z něj vymlátit, kde Frank je. A to následujícím způsobem. Nejdřív vám bude zapírat, že je to Joe, že se jmenuje jinak. Poradím vám dobrý fígl. Stačí do něj střelit 1 ránu z Coltu 1911 a vše vám řekne. Je to rychlejší, než to z něj zdlouhavě páčit oslovováním. A teď se vypravte za Frankem, který pojede v opancéřovaném autě - sledujte ho ! Musíte ho sledovat až k letišti, kde vystoupí. Až budete na letišti, vystupte zauta a jděte se zbraní vruce do hlavní budovy. Kryjte se a postřílejte ty gangstery. Bacha na toho s Thompsnem. Až je postřílíte, projděte touto vstupní budovou nebo jí můžete obejít a běžte do hangáru (jednou se mi povedlo, že jsem vystoupil rychle z auta a začal střílet do chlápka v kabátu, který má Thompsona a zabil jsem ho ještě dříve, než vstoupil do budovy, takže jsem pak měl Thompsona s FULL zásobníkem). Před hangárem projede chlap v dodávce, který po chvilce zastaví. Má páčidlo a jde po vás, takže ho musíte sejmout. Pak nastupte do dodávky a přejeďte šmejdy v hangáru - to je teda moje SPECIAL metoda - ale dají se zabít i tak, že prostě vejdete do hangáru a všechny je postřílíte, ale mě se více zamlouvalo bezpečí auta :-). Bacha, mají Thomsny. Až se vám i toto povede, běžte k takovým malým hangárům, nebo co to je, kde na vás budou čekat dva sviňáci a také Frank. Zabijte je a jděte si promluvit s Frankem. Hlavně po něm nestřílejte !!! On vám řekne, že musíte najít jeho ženu a dcerku a vy ho připoutáte k lampě (pro jistotu). Manželku a dceru najdete v té budově, ze které vyjdou po rozhovoru s Frankem dva šmejdi, které samozřejmě zabijte. Pak jděte do budovy, kde naleznete jeho ženu s dcerkou. Promluvte si snimi a běžte za Frankem. S ním si také promluvte a opět běžte i s ním za jeho ženou. Po dojemném intru vás Frank požádá, jestli by jste mu nesehnal letenky, že tu někde prý musí být. V této budově je však nenajdete. Musíte jít do vstupní budovy, zde leží na pultu, tak je seberte. Nyní se vraťte zpět k Frankovi a jeho rodině. Frank vám poděkuje a prozradí, kde jsou schované dokumenty a je připraven zemřít. Vy ho však necháte žít, protože on už vám jednou také velmi pomohl, ale pro město už je mrtvý (další Tommova osudová chyba, více se však dozvíte až v poslední misi). Ach jak je ten Tom dobrosrdečný ! Pak se vraťte zpět k autu a jeďte do města do banky a vyzvedněte dokumenty. To je celé. Nyní se můžete vrátit do Salieriho baru. Doporučuji se ještě cestou stavit za Lucasem Bertonem, dá vám malý, leč nelehký úkol, musíte zmlátit tlustýho tvrďáka. Doporučuji vám, abyjste ho umlátili k smrti, protože jinak vám vám Lucas neřekne, kde najdete jedno velmi skvělé auto. Až ho kuchnete, vraťte se k Lucasovi a ten vám řekne, kde auto s předním náhonem na kola najdete. Je to v milionářské čtvrti. Až budete auto krást, bacha na bodyguarda, já jsem ho přejel a byl od něj klid, ale jak se ho zbavíte vy, je už jen na vás. A teď se vraťte k Donu Salierimu do baru a připravte se na další docela těžkou misi.

Mise 11 - Návštěva lepší společnosti
V této misi musíte získat další dokumenty, které svědčí proti Donově mafii ! Nejdříve musíte dojet pro jednoho machra Salvatora na trezory (podle šipky samozřejmě). Až ho naložíte, jeďte k vile radního pro dokumenty. Na vrata do zahrady použijte vašeho trezorového kutila, on dveře otevře. Pak vsupte do zahrady. Pokračujte cestou před vámi, až dokud nedojdete na rozcestí. Tam musíte počkat, až hlídka nalevo zajde za cestu u živého plotu. Pak zahněte doleva, až dojdete ke zdi. Teď běžte pořád rovně, napravo od vás byste měli slyšet dva strážce, jak si mezi sebou povídají o tom, jak jeden rozbil někomu hubu v hospodě. Projděte okolo nich a teď byste měli vidět dveře na boku vily, ke kterým dojděte po chodníčku. Opět poproste Salvatora, ať vám otevře dveře, hlavně si dejte pozor, ať nevzbudíte pozornost stráží, to už byste asi moc šancí neměli. Až budete mít dveře otevřené, běžte po schodech nahoru, otevřete dveře a vyjděte po schodišti až nahoru. Tam zase otevřete další dveře a nyní se ocitnete na chodbě, na chdobě se dejte vlevo, opět otevřete další dveře a běžte rovně. Teď jste vlastně přeběhli po ochozu v domě a pod vámi je nějaký sál. Otevřete dveře naproti vám, opět jste se dostali do chodby, v chodbě na křižovatce opět zahněte doleva, na straně jsou bílé dveře do koupelny a na konci chodby jsou dveře do kanceláře pana radního. Tam najdete trezor. Bacha, až budete chodit po vile, narazíte na služebnou a radního ženu, které obě doporučuji zabít, protože jinak zavolají hlídky. Hodně štěstí ! U trezoru řekněte Salvatorovi, ať vám sejf otevře. Ale najednou přijíždí radní, takže zdrhejte. Nezapomeňte na dokumenty v trezoru !!! Ven se dostanete přes jídelnu a najděte to chodiště, kterým jste přišli. Pak se vraťte k brance, odkud jste přišli. Stále si dávejte pozor na stráže. Až budete za plotem zahrady, Salvator vás poprosí, jestli by jste ho nezavezl domů, a vy mu samozřejmě neodmítnete. Až ho odvezete, jeďte zpět do Salieriho baru.

Mise 12 - Skvělý obchod
Musíte dojet do nadzemní garáže pro zásilku whiskey. Dojeďte tedy ke garážím, vystupte a jděte po schodech napravo až do nejvyššího patra, najděte Billyho a promluvte si s ním. Náhle vás vyruší Morellovi chlapci a dojde k přestřelce. Samozřejmě je musíte všechny zabít. Jsou i v nižších patrech garaží. Velmi snadno se dají zabít tak, že když máte dostatek nábojů do Thompsona, střílejte do aut, za kterými se Morelovi muži kryjí. Až auto vybuchne, zabije je anebo velmi zraní. Až dojdete do přízemí garáží a zabijete všechny mafiány, vraťte se pro auto s chlastem a sjeďte dolů. Až vyjede z garáží, pustí se za vámi skupinka nepřátelské mafie a budou se vás snažit zabít. Proto vám doporučuji, abyste po výjezdu z garáží zastavili a vystoupili sauta. Nalevo budou stát gangsteři, je jich tam asi 7, tak je všechny zabijte s pomocí vašeho kolegy (a nebo se jim můžete pokusit ujet). Pokud si vás všimnou policajti, zastřelte každého, který se k vám přiblíži, protože nesmí vyhlásit pátrání, jinak si hru nahrajte a zopákněte si to. Až je všechny zabijete, nasedněte do auta a pak teprve jeďte do skladu v Hobokenu a dokončete misi. Bacha, ať moc nepoškodíte auto.

Mise 13 - Dobrou chuť
Don Salieri vás poprosí, jestli byste ho neodvezli na oběd k jeho siciliánskému příteli a skvělému kuchaři. Vy samozřejmě souhlasíte. A tak vyrážíte na cestu. Jeďte velmi opatrně, ať moc nenarazíte ! Don bude své cenné životy potřebovat v restaturaci při přestřelce ! Až dojedete na místo, vstupte do restaurace a shlédněte intro. Moreliho banda vás přepadne a je jich tam vskutku mnoho a vám nezbývá nic jiného, než je společně s donem postřílet. Don zůstane skrčený za stolem a bude střílet dopředu, vy běžte dozadu, až vejdete to takové malé chodbičky s dveřmi nalevo a s malým okénkem napravo. Z okénka uvidíte do uličky, kde bude maník s Thompsonem. Coltem 1911 ho bezproblému zabijete a rychle si dojděte pro jeho zbraň, budete ji velmi potřebovat. Přeci jenom je rychlejší než 1911ka. Pak se vraťte zpět na dvorek a běžte po malých schůdkách ke dveřím, otevřete je a postřílejte ganstery. Ještě jich tam tak 5 přijde, tak se schovejte za popelnice v chodbě. Nechoďte po schodech nahoru !!! Až pozabíjíte všechny na ulici (gangstery samozřejmě), nezapomeňte sejmout ještě jednoho ve druhém patře budovy, který není moc vidět a vy ani nevíte, kdo vás pak vlastně zabil. Až je všechny zabijete, vraťte se zadem k donovi, možná potkáte cestou ještě jednoho schovaného šmejda s brokovnicí, tak buďte připraveni !!! Až budete u dona, shlédněte intro. Kdo ale asi tak mohl vědět, že pojede na jídlo do této restaurace ? No přece donův osobní strážce, který se vymluvil, že je nemocný. Dojeďte k jeho domu a před jeho domem běžte po schodech nahoru, vyražte dveře, projděte bytem a prolezte oknem a seběhněte po požárních schodech dolů. Zabijte toho práskače a ještě další dva maníky, kteří vyběhnou ze dveří na dvorek (ten v trenkách schovaný za garáží je fakt COOL !). To je vše. Dobrou chuť :-).

Mise 14 - Všechno nejlepší
Musíte zabít prokurátora, který slaví narozeniny na své lodi, kde ho musíte zabít. Od Salieriho baru dojeďte s autem ke kotvišti lodi. Na loď se ale nedostanete, protože nemáte lístek. Marně byste ho hledali. Musíte zajít do otevřených dveří naproti kotvišti s lodí a jít do dveří napravo. Běžte až se dostanete do šatny, kde budou viset námořnické oblečky. Oblečte se do něj, nyní už bezproblémů projdete na loď. Až budete na lodi, běžte nalevo až nakonec chodby na záchodky, kde vemte kbelík. Nyní běžte do druhého patra a najděte dveře s nápisem "Klíče u plavčíka" (jsou to ty dveře pod náměstkovou kajutou o palubu níže). Jistě jste si všimli vprvím patře lodi pokuřujícího plavčíka (u dveří, kde jste vzali kbelík), běžte za ním a poproste ho o klíče. Řekne vám, že má moc práce a tak si s ním promluvte ještě jednou, teď už vám dá klíče, ale musíte ten poblitej záchod uklidit, což vám doporučuji, protože jinak nemáte toho papaláše z městský rady šanci zabít (jen to vyzkoušejte). S klíčem se vraťte zpět ke dveřím s nápisem a vstupte, nejdříve umyjte záchod a pak seberte zbraň pod policí na zemi napravo. Nyní se vraťte za plavčíkem a dejte mu zpět klíč. Teď počkejte, až si plavčík WC zkontroluje, pak se vám už pustí intro, jak papaláš vyráží na svůj projev. Připravte se. Dojděte na místo a zastřelte ho, mezi davem se nemá moc cenu krýt, já jsem ho zabil dvěma ranami do hlavy z boku paluby. Je to vcelku jednoduché, pak běžte na příď na nejnižší palubu a naseďněte do člunu. To je vše. Nyní se vám odemknou nové možnosti hry.

Mise 15 - Bastard se štěstím
Musíte zabít Morelova mladšího bratra. Jeďte tedy s Pauliem do Italian Garden a zabijte Morela jr. (nezapomeňte na zbraň) ! Ne, to byl vtip, Morela jr. jen tak nezabijete. Až dojede na místo, tak zjísíte, že Paulie zabil úplně někoho jiného - Morelo jr. dnes v restauraci vůbec nebyl ! Vraťte se tedy do Salieriho baru. Nyní se pokusíte zabít Morela jr. znovu, prozradím vám, že opět neúspěšně, tentokrát to odnese jeho milá. Jeďte do milionářské čtvrti, kde je Morelo u své milé. Bacha na ochranku, připližte se k autu a dejte mu pod levé přední kolo bombu (když chvíli počkáte, ochranka zajde do domu a pak není problém bombu umístit). Chudák jeho stará !! To je ale smůla, ten Morelo je snad nesmrtelnej, šmejd jeden. Salieri vás pošle s Pauliem na další misi, která musí vyjít. Dojeďte tedy na určené místo, zajímalo by mě, kdo Pauliemu nabijel zbraň (teda spíš nenabíjel). Tak zase nic, teď musíte setřást gangstery, kteří vás pronásledují. Dejte se cestou dolů nalevo, na první odboččce zahněte doleva a pak vjeďte s autem do první úzké uličky. Při troše štestí je takto setřesete, jinak zahýbejte do jiných úzkých uliček a až je setřesete, vraťte za Salierim. Teď se podívejte na intro, kde na vás dva namachrovaní dementi z mafie machrují, že jste nula a ať radši zůstanete na místě, ať něco neposerete. Oni by se měli radší naučit jezdit přes přejezd a držet hubu ! Až je srazí vlak a Morelo jr. to zase přežije, sledujte ho, nemá cenu se ho snažit zabít, radši ho jen sledujte, až dokud nedojedete do přístavu Works Quarter. Až tam dojetede, připravte si zásobníky anebo rychle nastupte do auta. Až budete v přístavu, vykašlete se na opruzující střelce, rychle nasedněte do auta a dojeďte k místu, kde stojí Morelovo auto. Nyní jeďte ke dvěma vagonům (ke skladu, kde je Morelo, vedou koleje, je to skoro na konci skladiště, dejte si pozor na chlapíky s Thompsony nahoře na červených jeřábech). Přehoďte vyhybku před vagóny (tmavé cisterny) a odbrzděte první vagón, který (pokud jste správně přehodili vyhybku) rozrazí vrata od skladu. Nyní si Tom zapálí cigaretu a vyhodí cisternu do povětří. Teď vlítněte do skladu, pozabíjejte stráže Morela a také samotného pana dementa Morela jr. (KONEČNĚ !!). Nyní se vraťte do Salieriho baru. Cestou se stavte u Lucase, splňte, co po vás požaduje (zachraňte jeho postřeleného přítele a odvezte ho k doktorovi - je to dost těžké) a pak se vraťte zpět k Lucasovi. Dá vám tip na dost dobrý auto Bruno. Dojeďte na místo, kde auto stojí, ale ukradněte ho, až se k vám gorily otočí zády.

Mise 16 - Smetánka
Morelo po Morelovi odchází. V této misi musíte zabít samotného Morela. Skočte si k Vincenzovi pro zbraně a jeďte k divadlu, kde je Morelo na nějaké divadelní hře (myslím, že je to Othello), počkejte, až nastoupí do auta a pak ho sledujte. Jede směrem na letiště, tak ho pořád sledujte (občas se mi při hraní stalo, že auto s Morelem neodbočilo na letiště, ale jelo do kopců dále, tak si kdyžtak nahrajte svůj saveGAME a sledujte ho znovu). Až dojede na letiště a chcípne vám auto, běžte co nejrychleji na letištní runway a střílejte do motorů letadla. Za chvíli přijede Paulie a Sam s opraveným autem, nasedněte do spraveného auta a střílejte Thompsonem do motorů letadla. Až budou oba motory pořádně hořet, tak pak všiváka zabijete - jak je snadné zabít Morela - teď se vraťte zpět k Salierimu, tam vyhoďte parťáky a jeďte se podívat za Lucasem (na letišti si můžete vzít Morelovo auto, které je zaparkované v hangáru, odkud startovalo letadlo). Co po vás Lucas žádá. ? Lucas se potřebuje zbavit jednoho hledaného auta. Musíte s ním dojed do Oakwoodu a hodit jej do moře. Až tam dojedete, vypněte motor, zařaďte neutrál a vystupte z vozidla. Nyní by mělo auto sjet samo z útesu (a nebo do něj jednoduše narazte jiným autem zezadu a sestrčte jej do vody). Někdy se mi stalo, že auto nespadlo do vody, ale na vyčnívající skálu, tak se radši o zničení auta pořádně přesvěčte a taky si dejte bacha na policajty.

Mise 17 - Volební kampaň
Z Jděte za Vincenzem, který má nový zlepšovák, něco jako sniperku, s touto pistolí ho pak máte zabít. Jeďte k věznici, do které se dostanete vchodem nalevo a poté slezte do kanálu. Až vylezete, pokračujte doleva, až vstoupíte dovnitř budovy. Pak projděte mřížovými dveřmi, běžte pořád rovně, pak po schodech nahoru a postřílejte ty úchyly u ohně (doporučuji se krýt za rohem u schodiště a střílet do hlav). Hlídejte si, ať vám nedojdou náboje, to se mi stalo mockrát při této misi. Pak běžte k dalším mřížovým dveřím, projděte a ocitnete se na ochozu, běže pak do otevřených dveří a vykopněte kovové dveře. Zde postřílejte další opruzy a jděte dlouhou chodbou nalevo a jděte pořád rovně. U vybourané zdi je lékarna !!! Pak se dostaňte ke schodišti a běžte nahoru, cestou ještě potkáte pár maníků, tak je postřílejte. Až budete nahoře, otevřete ocelové dveře a pomocí ostřelovačky zamiřte na politika, který právě pronáší svůj projev. Pokuste se ho dostat na první ránu (HEADshot), nebo do něj střílejte rychle za sebou, až dokud nepadne k zemi. Až ho zabijete, seběhněte schodiště až úplně dolů, kde zastřelte dva psy (call GREENPEACE !!! :-)), u železných vrat rozstřílejte petlici (spíše tedy ten zámek). Teď odhoďte všechny zbraně, protože potkáte detektivy, kteří vás prohledají. Nyní se vraťte k Salieriho baru (zkuste ukrást detektivům auta).

Mise 18 - Jen tak pro radost
V této misi musíte odcizit doutníky z přístavu, jenže jak se později v intru ukáže, nebyly to doutníky, ale - no to se dozvíte až v posledním intru této mise). Jděte za Vincenzem pro zbraně a za Ralphem pro auto. Nyní dojeďte do Works Quarter, až tam budete, tak po intru nasedněte s Pauliem do auta a jeďte k přístavu, ale pozor, nejezděte až k bráně, počkejte, až přijede nákladní vůz (mezitím si dávejte pár koleček na přilehlém parkovišti). Až nákladní vůz vyjede, sledujte ho až na místo určení. Až auto dojede na určené místo, počkejte až vyjede zpět ze skladu - dá se cestou doleva, na opačnou stranu, než odkud přijelo - tak mu zataraste svým autem cestu, vystupte a vyhoďte řidiče dodávky z auta, zeptejte se ho, kde jsou papíry, aby vás pustili do přístavu. Řidič bude zapírat, tak mu jednu natáhněte a on vám je dá. Pak nasedněte do dodávky a odjeďte k přístavu, kam už vás bez problému pustí. Paulie odjede za Samem. V přístavišti jeďte pořád rovně, až dokud nedojedete k hale, kde bude napsané "Spediční hala". Naproti hale stojí maník v otevřeném skladu. Jděte si s ním promluvit a on vám řekne, ať přenosíte bedny u zdi do skladiště (ještě si najeďte se svou prázdnou dodávkou kolmo ke skladu, kde jsou bedny s diaman - teda vlastně s doutníky, abyste je tam pak mohli nanosit). Teď maník na chvíli odejde, tak rychle seberte pár beden do auta, doporučuji tak 5 a pak běžte přenosit ty bedny, které vám nařídil přenosit ten maník. Můžete poprosit dva dělníky, co stojí u krabic, aby vám s tím pomohli (krabice se uchopují akčním tlačítkem a upouští klávesou Backspace). Až to vše přenosíte, přiběhne maník a vše si zkontroluje. Pak se vrátí na místo ve skladu, kde stál na začátku. Dojděte tam za ním a zase si s ním parkrát promluvte, on pak zase odejte a vy naložte na dodávku zbývajíci bedny s doutníky a pak nasedněte do auta a odjeďte z přístaviště. U hlavní brány nezastavujte, projeďte co nejrychleji a hurá na smluvené místo. Až budete odjíždět, pověsí se na vás pár mafiánů, které cestou setřeste, pokud se vám to nepovede, tak na smluveném místě vystupte z auta, napravo je u zdi opřená brokovnice. Pak ty bastardy s Pauliem a Samem zneškodněte a odjeďte s dodávkou se Samem do skladu, Paulie zatím zajede pro Salieriho. Až budete ve skladišti, zjístíte, že v bednách nejsou doutníky, ale diamanty. Salieri přijede a následuje intro.

Mise 19 - Melouch
Protože vám Salieri zatajil ty diamanty, naštvali jste se a přijmete Samovu nabídku, že vyloupíte banku, abyste měli hodně peněz (Salieri se o tom nesmí dozvědět). Dojeďte tedy k Samovu domu. Teď jděte za Samem, jde k nadzemní dráze, tak se s ním trochu povozte, až dokud nevystoupí, pak vystupte a jděte k bance. Tam vám Sam řekne vše potřebné a vy si musíte sehnat zbraň a auto. Pro auto si můžete zajet k Lucasi Bertonemu a nebo prostě jednoduše nějaké ukrást. Zbraň seženete u Žlutého Pete bez ruky, tam si vyberete zbraně dle libosti. Pak jeďte za Samem, před jeho domem zatrubte a hurá TO BANK !!! V bance vtrhněte dovnitř, běžte do hlavní síně banky, vykopněte dveře pod hodinami, jděte napravo, tam u dveří do chodby seberte klíče, pak jděte po schodech do 2. patra a běžte do ředitelovy kanceláře napravo u křižovatky cest. Nezabíjejte ho, jen si vemte klíče od sejfu ve skřínče na straně v kanceláři. Pak se vraťte po schodech dolů a pokračujte až do suterénu, tam se prostřílejte až k samotnému sejfu, který otevřete, seberte peníze a běžte rychle za Samem. Pak nasedněte do auta. Když to stihnete rychle, tak máte velkou šanci, že vás nechytí policajti, jinak jim musíte ujet a setřást je. Až se vám povede, jeďte k Samově domu, kde se domluvíte, že peníze zůstanou u Sama a vy máte ráno přijít a domluvíte se co s penězmi.

Mise 20 - Smrt umění
Až ráno příjdete do Paulieho bytu, zjístíte, že je mrtvý a peníze jsou fuč. Najednou zazvoní telefon, Sam vám volá, ať přijedete před muzeum, že chtěl Paulieho varovat, ale že už je pozdě (KECÁ !). Vyběhněte z bytu, schovejte si zbraň, protože jinak po vás budou policajti střílet. Až budete před domem, vemte si auto a jeďte k muzeu a pak běžte do muzea. Teď shlédněte intro (ten Sam je teda svině). Postřílejte chlapy, kteří tam jsou a kteří ještě příjdou za vámi (asi 5). Pak se dejte do schodů napravo a pokračujte rovně. Pak doleva a zase rovně. Postřílejte dva chlapy, co na vás číhají v místnosti, pak dojděte až na ochoz, kde na vás bude z druhé strany střílet chapík s Thompsonem. Zabijte ho a pokračujte doprava. Pak dolů, sejděte ze schodů, teď byste měli stát před skleněnými dveřmi skrz které vidíte na vaši začáteční pozici. Bacha na granáty, co někdo hodí ze shora. Pak postřílejte pár chlapíků a jděte po schodech nahoru. Teď příjde intro. Vy se musíte prostřílet až úplně nahoru po schodech (doporučuji se krýt za sochami). Pak se dejte chodbou doleva. Teď uvidíte zdrhat Sama, postřílejte páru mužů a pronásledujte ho, až dokud nebudete na kruhovém ochozu v nejvyšším patře muzea. Zde dojde k poslednímu souboji. Za Samem neběhejte, nedohoníte ho, střílejte po něm vždy, když bude nabíjet, až dokud vám zase neuteče. Pak běžte po chodbě ve směru zprava, až dokud neuvidíte stopy od krve na zemi. Připravte se, Sam na vás vybafne zpoza rohu, tak když se dobře trefíte, Sam vám zase uteče, ale bude velmi zraněn a spustí se poslední intro, ve kterém Tom Sama opravdu zabije. Určitě si teď vzpomínáte na slova Franka : "Jednou tě stejně zabije tvůj nejlepší přítel”. A to je celý příběh, teď budete svědčit proti Salieriho mafii, dostanete novou identitu a odstěhujete se na druhý konec Ameriky. Pak si klidně kropíte trávník před svým domem jako starý chlapík se šedivými vlasy, když najdednou před vaším domem zastaví auto, z něho vylezou dva muži a - to je konec. A teď se vám odemkla položka v menu "Extrémní jízda", ve které vás čeká dalších 19 úkolů a za každý splněný úkol dostanete bonusové auto.

Návod na Extrémní jízdu - dalších 19 úkol
Až vyjdete z domu, jděte si promluvit s chlápkem naproti co na vás máva. Řekne vám, že ve městě je 19 různých mužů s úkolem. Jestliže nevíte, kde je hledat, jeďte k majáku, který naleznete, dáte-li se od vašeho domu cestou na Oakwood ke kruhové křižovatce a zabočíte doprava a pak pojedete pořád rovně, přejetede křižovatku a vytočíte zatáčku, zase pojedete rovně a za další zatáčkou se dáte cesou z města napravo a až dojedete k cestě napravo, tak ta vás dovede k majáku, kde akčním tlačítkem na dveře vyvoláte obrazovky, kde se jednotliví muži nachází. A teď LETS PLAY ! (Mise můžete plnit i vjiném pořadí.)

Úkol 1 - Speedy Gonzales
Muže s úkolem najdete napravo na rohu hned od vašeho domu. Musíte zabít Speedyho Gonzalese, je to takovej strašně rychlej maník. Až dojedete k místu, kde stojí, začne zdrhat, nemá cenu ho honit, radši si misi zopákněte a najeďte mu z protisměru z druhé strany po chodníku, až se rozběhne a bude zdrhát, sám vám vběhne pod kola a je mrtvý. Dojeďte si za chlápkem, dá vám auto Flower Power.

Úkol 2 - Hyperprostorový závod
Další chlapík stojí v Hobokenu na T křižovatce vedle červéné formulky. S touto mocnou formulkou musíte dojet do Central Island. To by ještě nebylo tak těžké, kdyby se vám při vysoké rychlosti nezdálo, že jsou budovy jak z gumy a že jste v jiné dimenzi. Fakt COOOOOOL mise !

Úkol 3 - dodávka s bombou
Dalšího maníka naleznete na kraji DownTownu na parkovišti. Musíte dojet s dodávkou do Works Quarter, ale zase je zde drobná komplikace, a to sice taková, že v autě je umístěná bomba a když s autem zpomalíte pod 34 Mph, tak bomba exploduje. Tato mise je opravdu velmi těžká, doporučuji vám zvolit nějakou rychlou cestu do Works Quarter, abyste se nemuseli zabývat krkolomnými zatáčkami a používejte klakson, auta se vám budou uhýbat a máte další bonus auto.

Úkol 4 - Letadlo
Dalšího maníka najdete v Hobokenu na kraji. V této misi musíte sledovat letadlo a nesmíte se od něj oddálit na více, než 200m. Je to fakt dost těžké, u této mise jsem strávil asi nejvíce času, než jsem ji udělal. Při sledování letadla nesmíte narazit do značky ani do auta, musíte jej sledovat až k Malé itálii, což není zas tak daleko, ale doporučuji vám trasu po určitých úsecích natrénovat a pak byste tuto misi měli bezproblému zvládnout.

Úkol 5 -není palivo
V této misi musíte převést auto s nemalou spotřebou na druhý konec města, cestou načepujte palivo v benzinkách, velmi jím šetřete, cestu si zkracujte přes uličky mezi domy, určitě vám chvíli potrvá, než najdete nejkratší cestu. Toto je také velmi těžká mise.

Úkol 6 - Výměna závoďáků
Dalšího maníka najdete opět v Hobokenu. V této misi musíte vyměnit závoďáky na náklaďácích. První vůz najdete za domem napravo od maníka, který na vás mává. Doporučuji vám nacvičit chůzi po prkně na dodávku, na které je auto, protože přeci jenom, když z něj třeba jen 3x spadnete, ztratíte tím mnoho času a také nájezdy s formulkami po prknech na korbu auta jsou také dost těžké. Nasedněte do prvního závoďáku a jedte s formulkou na cíp Central Islandu - tam, kde jste snipeřili ve věznici, tak nalevo od věznice naleznete druhé auto. Vozy zde prohoďte a s druhým autem jeďte do Works Quarter pod Marshalův most, kde je třetí auto. Zde opět vyměňte auta a s posledním autem jeďte opět do Hobokenu na místo, kde jste začínali. Když to stihnete včas, získáte další bonusové auto, času je cekem docela dost (když nebudete dělat chyby při najíždění s formulkami na korbu auta).

Úkol 7 - Nitroglicerinový náklaďák
Tohohle maníka najdete opět v Hobokenu v jedné z ulic. Musíte dovézt nákladní vůz, který je naložený nitroglicerinem a při jakémkoliv nárazu auto exploduje. Času na tento úkol také není moc, takže při jízde hodně používejte klakson. Musíte se dostat s autem do Works Quarter. Cest je mnoho, ale já jsem to vzal přes hlavní pod Hobokenem a dostal jsem se pak až na Marshalův most a pak hurá do Works Quarter.

Úkol 8 - Sniper
Další chlapík s úkolem na vás čeká nahoře od DownTownu u té velké budovy. V této misi si tak trochu zasniprujte, musíte sejmout tři šmejdy. Až dojedete na toto místo, zrovna si můžete prohlédnout černý bonusový vůz, který dostanete, když misi splníte. Napravo od něj je sniperka, kterou zabijte po zadání úkolu od chlapíka dva muže na střechách a jednoho naproti vám, pak dostanete toto auto.

Úkol 9 - Zneškodnění výbušnin
Dalšího chlapa súkolem naleznete až v Oak Hill (v této části města je pouze jeden). Až k němu dojedete, dá vám za úkol zneškodnit výbušniny, které jsou rozmístěny po měste. Výbušninu zneškodníte akčním tlačítkem. Vždy, když jednu zneškodníte, na mapě se objeví, kde je další, ovšem zase nemáte tolik času. První nálož naleznete nad mávajícím mužem u domovní branky. Druhá nálož se nachází v Oakwoodu na náměstí u stromu, třetí nálož je v DownTownu a dveří katedrály. Čtvrtou nálož najdete v Central Islandu u dveří galerie. Pátou nálož najdete na okraji Works Quarter u hasičské stanice. Šestá TIKTAK bomba na vás čaká za Salieriho barem na schodech v Little Italy. Poslední nálož je v Hobokenu na parkovišti, kterou opravdu nelze přehlédnout :-).

Úkol 10 - Topení taxíků
V této misi máte za úkol utopit pět taxíků, je to docela honička, máte totiž dost málo času. Muže s tímto úkolem naleznete v New Arku pod mostem. První taxík není těžké nalézt, nachází se totiž hned u mávajícího muže (taxíky doporučuji topit tak, že s ním zajedete blízko k vodě a pak ho jiným autem dostrčíte do vody). Druhý taxík se nachází na staveništi mezi Down Townem a Hobokenem. Třetí taxík najdete kousek od Guliano bridge. Čtvrtý taxík naleznete před radnicí na Central Islandu. A konečně pátý taxík najdete na parkovišti před přístavem ve Works Quarter. Nelekněte se až na parkoviště přijedete, budou tam stát taxíky dva, ale nálož je pouze v jednom a je to ten, co je blíže k silnici. Před začátkem tohoto úkolu je dobré si promyslet, kde který taxík shodíte (přesněji kudy je to nejblíže k vodě).

Úkol 11 - Neviditelný muž
Tak tohle je docela zábavná mise. Musíte sledovat neviditelného chlapíka, který pořád někam zdrhá. Muže, který vám tento úkol zadá, najdete v centru NewArku. Muže, kterého máte sledovat, najdete hned vedle muže, který vám dal úkol. Muže není lehlé rozpoznat, je opravdu skoro neviditelný, napoprvé jsem vůbec nevěděl, kde se muž nachází. Až se rozběhne, běžte na ním, a nesmíte ho ztratit. Cestou se občas nezalekněte, že ho nevidíte, on si občas na cestě odpočine, tu zase zaleze do telefonní budky, zvláště pak, když běží na zastávku nadzemní dráhy, kde čeká strašně dlouho na vlak, do kterého poté nastoupí. Pojedete na zastávku Giuliamo street ze zastávky v NewArku. Tam vystoupí, vy ho opět sledujte, nejste totiž daleko do cíle, on pak běží do dveří jednoho baráku, kde se nadobro zastaví. Dojděte k němu a pak získáte bonusové auto. Pokud jste muže ztratili na dobro a nechcete zase misi restartovat, tak muž běží přesně pod most Giuliano bridge, na druhou stranu od Bertoneho autoservisu, a tam je konec. Pak získáte bonusové auto (které jste už určitě jednou viděli).

Úkol 12 - Jízda po zaminovaném mostě
Tahle mise vypadá jednoduše, ale opravdu jenom vypadá. Muže s úkolem najdete opět v NewArku (ten už tam je poslední) u mostu. Musíte přejet od nemocnice celý most až na druhou stranu, jenže máte strašně pomalé auto a na mostě vybuchují miny, které nevíte, kdy před vámi vybouchnou, a které asi padají ze vzducholodě nad mostem. Takže se musíte dostat na druhou stranu a nesmíte to koupit minou. Hodně štěstí !

Úkol 13 - E.T. volat domů
V této misi musíte sledovat UFO talíř (ten ufon vypadá jak Teletubbies). Je to docela lehké, muže s tímto úkolem najdete v centru WorksQuarter ve slepé ulici písmete T. Ufo není zas tak těžké sledovat, vždy na vás počká a občas na vás hvízdne. Musíte ho sledovat na jeho cestě, která končí u majáku, kde pět obdržíte bonusový vůz (a E.T. už je doma :-)).

Úkol 14 - Zkouška prototypu
Tenhle úkol (spíše tedy toho muže) najdete (stejně jako ještě další 2) ve Works Quarter, tohohle přesně v dolním rohu WorksQuarter. Dá vám za úkol dojet na určené místo v závodním voze poháněném raketovým pohonem. Cesta je vyznačená pomocí dýmu, který vychází ze silnice a po přejetí se dým objeví zase o kousek dál. Trasa vaší cesty je zhruba takováhle : Vyražte z okraje Works Quarter, pak profrčte vlevo kolem Malé Itálie, rychle jeďte nahoru k Čínské čtvrti, dále pokračujte na Terranova bridge a za ním zatočte doprava směr New Ark. Pak jeďte podél pobřeží, pod Giuliano bridge a nad horní částí Down Town. Pak objedete po okraji celou městskou část Hoboken a vrátíte se do centra a přes Giuliano bridge na Central Island. Ten provalíte jeho středem až k pobřeží. Teď dojeďte podle dýmu až na parkoviště. Pokud to vše stihnete ve stanoveném čase (a že ho na tento úkol opravdu není moc), dostanete další bonusový vůz.

Úkol 15 - Kill gangsters
Chlapíka s tímto úkolem najdete opět ve Works Quarter na horním rohu. Musíte zabít pár gangsterů, kteří hlídají na pavlačích. Je to docela lehká a krátká mise, ve které vám určitě pomůže Thompson 1928. Najdete ho nalevo od vašeho vstupu. Celkem musíte zabít 9 mužů, na prvním dvoře najdete čtyři šmejdy, vzadu pak ještě další dva, no a pak na vás čekají tři muži sbrokovnicí, kteří jsou docela těžcí na zabití. Když je pak všechny zabijete, získáte bonusový vůz.

Úkol 16 - Bláznivé auto
Muže súkolem naleznete ve Works Quarter nalevo od centra. Musíte dovézt přistavenou Celeste Marque do garáží na central Islandu. Auto se však chová velmi bláznivě, zdá se vám, že vybuchuje, musíte proto auto rozjet na 40MpH (zapněte si omezovač rychlosti). Pak zjístíte, že to neexploduje auto, ale že z něj cosi vypadává, a když máte dostatečnou rychlost (50MpH), vybuchuje to dostatečně daleko od vašeho vozu. Auto dost dobře sedí na silnici, takže se v zatáčkách jen tak nevybouráte. A teď už můžete vyrazit ke garážím pro další bonusový vůz.

Úkol 17 - Lehárna/pohodička/lážo-plážo
Snad nejjednodušší mise v celé hře. Muže s úkolem najdete nahoře na Central Islandu. Musíte splnit jeho úkol, který je opravdu banální. Oběhněte blok domu, pak si dejte tři dřepy, vemte si bednu a následujte muže, pak bednu položte akční klávesou a nastupte do taxíku na parkovišti.

Úkol 18 - LochNess
Muže s úkolem najdete v centru ChinaTown. Musíte zachránit dívku, která je kdesi na břehu přivázaná ke kůlu, a když ji nezachráníte včas, tak ji sežere mořská příšera. Až se vydáte na cestu, seberte si zbraň, protože ji budete potřebovat. A teď běžte zachránit dívku, kterou najdete na dolním cípu DownTownu.

Úkol 19 - Telefonní budky
Kdo hrál Gta 3, určitě si vzpomene na velmi podobnou misi, kde také musíte jet od budky k budce. Muže s tímto úkolem (posledním !!!) najdete na Kraji Little Italy. Až vám zadá úkol, běžte hned do budky u muže, pak jeďte k budce na náměstí v ChinaTown, která je schovaná v pravé postraní uliččce. Další budka je za výjezdem z tunelu (je u pobřeží za stromy). Až vyjedete kopeček z tunelu, tak tam jeďte. Pak jeďte na parkoviště k přístavní restauraci. U restaurace je pak budka. Další budku pak najdete v New Arku naproti nemocnici. Pak jeďte ke kostelu v OakWood, pak u náhrobního kamene na hřbitově kousek od kostela je poslední budka (teda spíše MINIbudka). Bonusový vůz pak najdete na parkovišti před tenisovým kurtem. To je vše.
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one