Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi
Chceš mít reklamu zadarmo na svůj web?Přidej si sem svou stránku.
Registrací do katalogu se registruješ tzv. do vyhledávačů.
Řada firem nabízí placenou registraci do vyhledávačů a na mysli má přitom katalogy. Řada firem také o tomto omylu ví a zneužívá tak dobré víry svých zákazníků. Vyhledávače si váš web ve většině případů najdou samy – stačí, aby na ně začal někdo odkazovat ze svých stránek. Do vyhledávačů můžete svůj web přidat i ručně, nicméně je nesmysl platit za úkon, který zahrnuje zadání adresy webu do políčka a stisknutí jednoho tlačítka. Umístění webu ve vyhledávači je navíc závislé na mnoha faktorech – hodnocení, počet zpětných odkazů, kvalita klíčových slov, tvar domény, optimalizace… Umístnění na konkrétní pozici ve vyhledávači vám nikdo nemůže garantovat, byť by to tvrdil sebevíc.

Pokud sem dáš svůj odkaz a náš dáš na odkazovaný web,budou tito webové stránky navzájem propojené a ve vyhledávačích budete na lepším místě.

Uvádí se, že pouhou registrací do katalogů lze získat až Google PageRank 4, což je příjemné. Doporučuji vám článek České a slovenské katalogy s užitkem pro SEO, ve kterém najdete stovku českých a slovenských katalogů seřazených dle užitku pro SEO optimalizaci webu.

Jak na to?
Vyberte si jednu sekci do které Vaše webová stránka patří.Do obsahu napište pár větiček o Vaší webové stránce a nezapomeňte vložit váš odkaz.Na odkazovanou web stránku musíte přidat i náš web,aby webové stránky byly navzájem propojeny a fungovali tak zpětný odkazy.Pokud nemáte takovou sekci jako my,můžete náš odkaz vložit na svou webovou stránku jakýmkoliv způsobem.Důležité je,aby tam bylo pouze toto http://kubassi.mypage.cz/

Děkujeme
1
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one